Football Teams: European, American, Asian
Poland
A
- Amigos Warsaw
- AZS KU Uniwersytetu Warsaw Women
- ASK Bau Pochhacker Ybbs
- Agrykola Warsaw U19
- AKS ZLY
- APLG Gdansk Women
- AZS UJ Krakow Women
- Anprel Nowa Wies
- AZS Wroclaw Women
- AZS Pwsz Biala Podlaska Women
- Arkonia Szczecin U19
- Anprel Nowa Wies II
- AKS 1947 Busko-Zdroj
- Advit Wiazowna
- Amur Wilga
- AZS UJ Krakow II Women
- AKS Mikolow
- AZS Wroclaw II Women
- AP Eskadra
- Arka Gdynia U19
- Arka Gdynia
- Avia Swidnik
- Arka Gdynia II
- Agroplon Gluszyna
- AP AGAPE Bialoleka
- AKS SMS Lodz
- Apis Jedrzychowice
- AS Kolbudy
- AKS Wyzwolenie Chorzow
- Alit Ozarow
- AP Brychczy Warsaw
- Arka Gdynia U18
- AP Reissa Poznan U19
- AKS Niwka
- AP LKS Lodz U19
- Anioly Garczegorze
- Amator Kielpino
- Arka Nowa Sol U19
- AZS PWSZ Walbrzych Women
- Bor Oborniki Slaskie
- Blyskawica Warsaw
- Bks Sarmacja Bedzin
- Borowiak Czersk
- Blekitni Stargard II
- Bydgoszcz Women
- Blyskawica Proszowki
- Budowlani Lodz Women
- Burza Godzieszowa
- Beskid Andrychow
- Bochenski KS
- Bronowianka Krakow
- Blekitni Stargard Szczecinski
- Boruta Zgierz
- Bory Pietrzykowice
- Brzezina Osiek
- BKS Tur Bielsk Podlaski
- BKS Bochnia
- Bytovia Bytow II
- Burza Borowa Wies
- Buks Pruszow U19
- BKS Boleslawiec
- Bajgiel Bedzino
- Barycz Sulow
- Blekitni Stargard
- Blyskawica Reda Rekowo
- Bielawianka Bielawa Women
- Blyskawica Gac
- Baltyk Koszalin U19
- BKS Bydgoszcz
- Baltyk Gdynia
- Blekitni Orneta
- Blekitni Stargard U19
- Bytovia Bytow
- BKS Stal Bielsko Biala
- Beskid Andrychow U19
- Bron Radom
- Barciczanka Barcice
- Biala Podlaska U19
- Baltyk Koszalin
- Bogdanka Leczna
- Blonianka Blonie
- Bystrzyca Katy Wroclawskie
- Blekitni Stargard Women
- Blekitni Ropczyce
- Blonianka Blonie II
- Bytovia Bytow U19
- BKS Sparta Katowice
- Chemik Police
- Coco Jambo Warsaw
- Czarni Korfantow
- Czarni Polaniec
- Chelmianka Chelm
- CK Troszyn
- ChKS Chelmianka Chelm
- Chojniczanka Chojnice
- Cyklon Rogoznik
- Cracovia Krakow
- Cracovia Krakow II
- Concordia Elblag
- Cracovia Krakow U18
- CKS Czeladz
- Chojniczanka Chojnice II
- Cartusia Kartuzy
- Centra Ostrow Wielkopolski
- City Wilanow
- Cracovia Krakow U19
- Clepardia Krakow
- Czarni Pruszcz Gdanski
- Chrobry Glogow II
- CKS Celestynow
- Carina Gubin
- Czarni Sosnowiec II Women
- Cracovia
- Czarni Sosnowiec Women
- Chelminianka Chelmno
- Concordia Knurow
- CWZS Bydgoszcz U19
- Cosmos Nowotaniec
- Chojniczanka Chojnice U19
- Chemik Bydgoszcz
- Chrobry Glogow U19
- Chrobry Glogow
- Czantoria Goscieszyn
- Drama Zbroslawice
- Dab Przybyszow U19
- Dab Przybyszow
- Dolnoslaski
- Dab Wieliszew
- Dab Wieliszew II
- Dab Debno
- Dolcan Zabki
- Drzewiarz Jasienica
- Drukarz Warszawa
- Dargfil Tomaszow Mazowiecki Women
- Drukarz Warsaw II
- Drawa Drawsko Pomorskie
- Dalin Myslenice
- Delta Warsaw
- Drweca Nowe Miasto
- Dabrovia Dabrowa Tarnowska
- Dolnoslaski AMA
- DKS Dobre Miasto
- Drama Kamieniec
- Escola Varsovia U19
- Elena Torun
- Elana Torun
- Energetyk Row Rybnik
- Energetyk Gryfino
- Energetyk Row Rybnik Women
- Escola Varsovia Warszawa
- FC Lesznowola
- Fortuna Wyry
- Flota Swinoujscie
- FC Plochocin
- FC Impuls Warsaw
- FMS Feniks Strzelin U19
- FC Pilszcz
- Fortuna Glogowek
- FC Vovchansk
- Foto-Higiena Gac
- FC Katowice Women
- Falubaz Zielona Gora
- FC Wroclaw Academy U19
- Farmacia Tarchomin
- FC Komorow
- Foto-Higiena Olawa
- FC Rinconeda Polanco
- Falubaz Zielona Gora U19
- Gornik Polkowice U19
- GKS Dab Gaszowice
- Gornik Wojkowice
- GKS Szombierki Bytom
- GKS Mirkow
- Gornik Polkowice
- GKS Katowice II
- Gornik Leczna Women
- Gornik Walbrzych
- GSS Grodzisk Wielkopolski Women
- GKS Urania Ruda Slaska
- GKS Prochowiczanka Prochowice
- Gornik Leczna U19
- GOSiR Piaseczno Women
- GKS Nowiny
- Glinik Gorlice
- Gryf 95 Slupsk
- Grunwald Ruda Slaska U19
- GKS Dabrowka
- GKS Wawel Wirek
- Gornik Libiaz
- GKS Katowice U19
- Gornik Leczna
- Gornik Zabrze
- GKS Belchatow II
- GKS Gryf Gryfow Slaski
- GKS Belchatow
- GKS Rozbark Bytom
- Gwarek Tarnowskie Gory
- Gornik 09 Myslowice U19
- Gryf Slupsk U19
- GKS Katowice
- Garbarnia Jaworzno
- Gedania Gdansk
- GKS Tychy 71
- GKS Podolszyn
- GKS Rudki
- Grunwald Ruda Slaska
- GKS Belchatow Youth
- Gwarek Ornontowice II
- Garbarnia Krakow U19
- GSZS Rybno
- GKS Pniowek 74 Pawlowice
- GKS Jastrzebie
- GKS Naprzod Stare Babice
- GTS Zielke Goszyn
- Gornik Zabrze II
- Grom Plewiska
- Gieksa Katowice II U19
- GKS Grunwald Ruda Slaska U19
- Granica Ketrzyn
- GKS Kolbudy
- GKS Arka Pawlow
- Gedania Gdansk II
- GKS Kowale
- GKS Tychy U19
- Gornik Zlotoryja
- GKS Sparta Rudna
- Gorzów Wielkopolski
- GKS Belchatow U19
- GKS Glinik
- Grom Nowy Staw
- GKS Przodkowo
- Grom Miedzno
- Granat Skarzysko-Kamienna
- Gornik Konin
- Gryf Slupsk
- Gorzow Wielkopolski U19
- GTS Mokry Dwor
- Gornik Zabrze U18
- Granit Roztoka
- Glks Przemsza Klucz
- Gajowianka Gaj
- GKS Radziechowy - Wieprz
- GKS Tychy II
- Gornik Wieliczka
- Garbarnia Krakow
- Garbarnia Krakow II
- Gwiazda Karsin
- GKS Wilga Garwolin
- GLKS Nadarzyn
- GKS Olimpia Grudziadz
- Gwardia Koszalin
- GLKS Wilkowice
- GKS Sokol Jerzmanowa
- Gwarek Zabrze U19
- Gornik Zabrze U19
- GKS Cresovia Gorowo Ilaweckie
- Gryf Wejherowo
- Goral Zywiec
- Gornik 09 Myslowice
- GKS Wikielec
- GKS Janina Libiaz
- Grom Warsaw
- Gornik Bobrowniki Slanskie
- GKS Andaluzja
- GKS Katowice Women
- GKS Drwinia
- GLKS Gmina Klomnice
- Glogovia Glogow Malopolski
- Gwarek Ornontowice
- GTS Bojszowy
- GKP Targowek
- GKS Katowice II U19
- Gryf Wejherowo II
- GKS Jastrzebie U19
- Gornik Konin U19
- GKS Pisa Barczewo
- Huragan Morag U19
- Hetman Zamosc
- Hetmanki Wloszczowa Women
- Hutnik Krakow
- Hutnik Warsaw II
- Hutnik Warsaw
- Hutnik Szczecin
- Huragan Wolomin
- Huragan Pobiedziska
- Huragan Inwald
- Hetman Wloszczowa
- Hutnik Nowa Huta
- Huragan Wolomin 2
- Hejnal Kety
- Huragan Morag
- Hutnik Nowa Huta U19
- Iskra Kochlice
- Iskra Ksieginice
- Inter Warsaw
- Izolator Boguchwala
- Iskra Gozd
- Iskra Szydlowo
- Iskra Glogoczow
- IA/Kari U19
- Juventa Starachowice U19
- Jaguar Gdansk
- Jozefovia II Jozefow
- Jeziorak Ilawa U19
- Juwe Tychy Jaroszowice
- Jednosc 32 Przyszowice
- Jutrzenka Giebultow
- Jednosc Warszawa
- JKS Jaroslaw
- Jagiellonia Bialystok
- Jaroslaw
- Jagiellonia Bialystok U19
- Jozefka Chorzow
- Jagiellonia Bialystok II
- Jutrzenka Drzewce
- Jagiellonia Tuszyn
- Jaguar Kokoszki
- Jarota Jarocin
- Jaworzanka Jawor
- Jagiellonia Bialystok U18
- KS Ruch Chorzow U19
- KSP Kielce Women
- KS Madziar Nieporet
- KP Blekitni Sarnow
- KS Mosir Stal Zabrze U19
- KS Wasilkow
- KP Gdynia
- KS Raszyn Women
- KS Zorawina
- Kujawianka Izbica Kujawska
- KTS-K Luzino
- KS Strzelinianka
- KS Lipno Steszew
- KKS 1925 Kalisz
- KS Stal Chocianow
- KS Borek Krakow
- Kolektyw Radwanice
- KA 4 Respect Krobia Women
- KS Energia Kozienice
- KS Warka
- KP Legia Warszawa II
- KS Wierzyca Pelplin
- KS Vulcan Wolka Mladzka
- Kaszubia Koscierzyna
- Karpaty Krosno
- KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
- KS Bestwinka
- KS Polonia Sroda Wlkp
- KS Wiazownica
- Kolejarz 24 Katowice U19
- KS Teresin
- KS Siodemka Tychy U19
- Karkonosze Jelenia Gora
- KS Stradom Czestochowa U19
- KS 94 Rachowice
- KS Wieczysta Krakow
- KS Vulcan Wolka Mladzka II
- KS Sobienie Jeziory
- Korona Rzeszow
- KS Teresin II
- Kmita Zabierzow
- KS Wesoła
- KS Polkowice
- Korona Kielce
- Kaszowianka Kaszow
- Koszarawa Zywiec
- KS Wisla Pulawy U19
- KS 27 Golkowice
- KS Wilanow
- Korona Kielce U18
- KS Kuznia Ustron
- KS Dab Zabierzow Bochenski Women
- KS Gminy Psary
- KS Unia Zabkowice
- KS Raszyn
- KS Mieszko Gniezno
- KS Sokol Serock
- KS Slawiecice
- Korona Piaski
- KKP Stomilanki Olsztyn Women
- KS Wlokniarz Bialystok Women
- Kabel Krakow
- KS Raszyn II
- KTS-K Luzino Women
- KS Stilon Gorzow Women
- KS Unia Bierun
- Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
- KS Kutno
- KS Wisla Pulawy
- KS Piast Bierun Nowy
- KS Pogon Blachownia
- KS Gosirki Piaseczno Women
- KS Sosnica Gliwice U19
- Korona Kielce U19
- KS Wisla Ustronianka
- Kuznia Jawor
- KS Piast Nowa Ruda
- Korona Kielce II
- KS Bibiczanka Bibice
- KAS Konstantynow Lodzki
- KS Guzovia
- Kania Gostyn U19
- KP Starogard Gdanski
- KKS Zoliborz Warsaw
- KS Gorzno Unifreeze Women
- KS Mszczonowianka U19
- KS Ozarowianka
- KS Iskra Kochlice
- KS ROW 1964 Rybnik
- KSZO Ostrowiec U19
- KKS Rodlo Kwidzyn
- KS Unia Dabrowa Gornicza
- KS Sokol Lany Wielkie
- KS Rogaszyce
- Kmicic Kruszyna
- KS Tymbark
- KS Pogon Swierzawa
- KKS Kalisz
- KS Pogon Nowe Skalmierzyce
- Kotwica Kornik
- KS Unia Raciborz
- Karolina Jaworzyna Slaska
- KS Chwaszczyno
- Krakus Swoszowice
- KS Blekitni Raciaz
- KSS Kotwica Kornik
- KSZO Ostrowiec
- KS Piekary U19
- KS Start Jelowa
- KS Stilon Gorzow
- KS Chelmek
- KS Panki
- KS Paradyz
- Kotwica Kolobrzeg
- KS CK Troszyn
- KP Beskid Skoczow
- KS Halinow
- KS Chelminianka Chelmno
- KS Stadion Slaski Chorzow U19
- KKP Unia Lublin Women
- KS Stilon Gorzow U19
- KS Gornik Piaski
- KS Cyklon Rogoznik
- KSS Kotwica Kolobrzeg
- KS 13 Grodzisk Mazowiecki
- Konstantynow Lodzki
- KS Kamionka Mikolow
- Korona Kielce II U19
- KS Mszczonowianka
- KTS Weszlo
- Kaszubia Studzienice
- Korona Warsaw
- KS Luzyce Luban
- KKS Kalisz II
- KTS-K Luzino II
- KS Ozarowianka II
- KS Lomianki
- KKP Stomil Olsztyn Women
- Kasztelan Sierpc
- Kamionek Warsaw
- LKS Szaflary
- Lechia Gdansk II
- Luban Maniowy
- Lech Poznan II
- LKS Goczalkowice Zdroj
- LKS Rys Laski
- LKS Tempo Puncow
- LKS Rolnik B. Glogowek Women
- Legia Warsaw Women
- LKS Laka
- LZS Gronowice
- LTS Labedy
- Lechia Gdansk U19
- Lewart Lubartow
- Lublinianka Lublin
- LKS Lodz U19
- LKS Jutrzenka Bychlew
- LKS Lomza
- LKS Naprszod Swibie
- LKS Zyglin
- Lechia Tomaszow Mazowiecki
- LKS Czarnochowice
- Lechia Dzierzoniow U19
- LKS Swiniarsko
- LZS Rodlo Gorniki
- LKS Zarki
- LKS Mazur Karczew
- LKS Lagow
- Legia Warsaw U18
- LKS Belk
- Luks Ziemia Lubinska Women
- LKS Spojnia Osiek
- LFA Szczecin Women
- LKS Gwiazda Skrzyszow
- Loczki Wyszkow Women
- LKS Janosik Sieniawa
- LKS Mogilany
- LKS Skalni Zaskale
- Lechia Zielona Góra
- Lochow
- LKS Forteca Swierklany
- LKS Radzice
- Lzs Kuniow
- Lotnik Koscielec
- Lipniczanka Lipnica
- Legionovia Legionowo
- LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
- Legionovia Legionowo U19
- Lechia Gdansk Women
- LKS Lomza U19
- Lzs Piotrowka
- Lesnik Osiecznica
- LKS Wisła Wielka
- LKS Wislanka Grabie
- Lzs Justynow
- LKS Orzel Psary Babianice
- LKS Korona Krepna
- Lzs Stary Ujazd
- LKS Brda Przechlewo
- Lechia Dzierzoniow
- LKS Blyskawica Drogomysl
- LKS 1926 Lomza
- LKS Chlebnia
- LKS Blekitni Modlnica
- LKS Wisla Strumien
- LKS Konczyce Male
- LZS Starowice Dolne
- LKS Nieciecza
- LKS Ostoja Zelislawice
- LKS Wilki Wilcza
- LKS Bienkowice
- LKS Lyski
- Lech Poznan
- LKS Pisarowce
- LKS Drama Zbroslawice
- Legionovia Legionowo II
- Legion Warszawa
- LKS Studzionka
- Lukovia Lukowa
- LKS Naprzod Czyzowice
- LZS Orzel Mroczen
- Lipno Steszew
- LKS Zameczek Czernica
- Lider Wloclawek
- LKS Lodz II
- LZS Stare Oborzyska Women
- LKS Zrodlo Kromolow
- LKS Lodz III
- LKS Zgoda Byczyna
- LKS Mazur Karczew II
- LKS Pasjonat Dankowice
- Lysica Bodzentyn
- LKS Mechanik Kochcice
- LZS Mustang Ostaszewo
- LKS Piast Ozarowice U19
- LKS Granica Ruptawa
- Lech Poznan UAM Women
- Lesnik Manowo
- LKS Lagiewniki
- LKS Olimpia Wojnicz
- Luzyce Luban
- LKS Dab Debiensko
- LKS Tecza Bledow
- Lechia Gdansk
- Legia Warsaw U19
- Lech Poznan U19
- LKS Jawiszowice
- LKS Studzienice
- LKS Woszczyce
- LKS Blysk Kuzniczysko
- LKS Pionier Pisarzowice
- Lomnica II
- Limanovia Limanowa
- LKS Przeciszovia
- LKS Gwiazda Chudow
- LKS Zapora Porabka
- LKS Iskra Klecza Dolna
- LKS 45 Bujakow
- LKS Tempo Rzeszotary
- LKS Czaniec
- LGKS 38 Podlesianka
- LKS Rajsko
- Laura Chylice
- Legia Warsaw
- LKS Zieloni Zarki
- LKS Mewa Kunice
- LKS Lodz
- LKS Jednosc Rozmierka
- LKS Victoria Zyrowa
- LSK Gorzow
- LKS Dunajec Ostrowsko
- Legia Warsaw II
- LKS Start Pruszcz
- MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
- MKS Kutno
- MLKS Unia Gniewkowo
- MKP Wolow
- MKS Ledziny
- MKS Iskra Pszczyna II
- Metalowiec Lambinowice
- MZKS Alit Ozarow
- Mazowiecki
- Malopolski
- MKS Babia Gora
- MMKS Concordia Elblag
- MKS Slask Swietochlowice
- Milan Milanowek II
- Milan Milanowek
- Mragowia Mragowo
- MKS Piast Piastow
- MKS Iskra Pszczyna
- Mamry Gizycko
- MKP Carina Gubin
- MZKS Narew Ostroleka
- MKS Piaseczno II
- Miedz Legnica
- MKS Trzebinia-Siersza
- MKS Karkonosze JG U19
- Miedz Legnica ll
- MKS Sparta Marki
- MKP Wratislavia
- MOSP Bialystok U19
- MKS Odra Lubiaz
- MKS Skala 2004
- MLKS Zbik Nasielsk
- MKS Lazowianka Lazy
- MKS Myszkow Women
- MKS Pogon Szczecin U19
- MKS Elk
- MLKS Znicz Biala Piska
- Michalowianka Michalowice
- MKS Zaborze Zabrze
- MKS Wladyslawowo
- Mitech Zywiec Women
- MKS Huragan Pobiedziska
- MLKP Warta Miedzychod
- MKS Orkan Rumia
- MOSP Jagiellonia Bialystok U19
- MKS Zory
- Miedz Legnica II
- MKS Makowianka
- MKS Limanovia
- MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki II
- MKS Olimpia Kolo
- MRKS Czechowice-Dziedzice II
- MKS Olimpia Szczecin Women
- MKS Busko Zdroj
- Mazovia Minsk Mazowiecki
- MGKS Moto Jelcz Olawa
- MKS Sandecja
- MKS Pogon Pieszyce
- Marymont Warszawa
- Motor Lublin
- MKS Przasnysz
- Medyk Konin II Women
- MKS Szczawno Zdroj
- Marymont Warszawa II
- Mechanik Bobolice
- Motor Lublin U19
- Masovia Kraszewice
- MKP Pogon Siedlce
- Miedz Legnica U19
- Moravia Morawica
- Marcus Gdynia Women
- MLKS Wissa Szczuczyn
- MKS Puszcza Niepolomice
- MKS Notec Czarnkow
- MKS Milenium Wojkowice
- Mazur Karczew
- MRKS Czechowice-Dziedzice
- MKS Kluczbork U19
- MKS Kluczbork
- Mieszko Gniezno
- Motor Lubawa
- MLKS Jozefovia
- MKS Elk U19
- Malapanew Ozimek
- MKS Piaseczno
- MK Gornik Katowice
- Moto Jelcz Olawa
- MKS 32 Radziejow
- MKS Karkonosze JG
- MKS Siemianowiczanka
- Marcovia Marki
- MKS Siemianowiczanka U19
- MZKS Bug Wyszkow
- Marynarka Wojenna RP Gdynia
- MKS Olimpia Szczecin
- MKS Myszkow
- MKS Czarni Pyskowice
- MKS Jantar Ustka
- MKS Korsze
- Mirkow Dlugoleka
- Mlawianka Mlawa
- Mechanik Brzezina
- MLKS Wozniki
- MKS K K Zebrzydowska
- NKP Podhale Nowy Targ U19
- Nefryt Jordanow Slaski U19
- Naprzod Brwinow
- Naki Olsztyn U19
- Niwa Nowa Wies
- Naprzod Sobolow Women
- Nielba Wagrowiec
- Ner Poddebice
- Neptun Konskie U19
- Notec Czarnkow
- NKP Podhale Nowy Targ
- NK Polana
- Nadwislan Gora
- Nadwislanin Gromiec
- NKP Podhale
- Naprzod Rydultowy
- Niwy Brudzowice
- Notecianka Pakosc
- Orzel Piaski Wielkie
- Orzel Naklo Slaskie
- Olimpia Zambrow
- Ostrovia 1909
- Odra Opole
- Orleta Kielce U19
- Olimpia Grudziadz U19
- Olimpia Warszawa
- Olimpia Kowary
- Olimpia Grudziadz
- Okocimski Brzesko
- Orzel Miedary
- Ozarowianka Ozarow
- Okecie Warsaw
- OKS Ostrow Wielkopolski
- Olimpia Elblag II
- Orzel Wierzbica
- Ostrovia Ostrow Wielkopolski Women
- Olimpia Boruszowice
- Ostrovia 1909 U19
- Ostrovia 1909 Women
- Orleta Radzyn Podlaski
- Orkan Rumia
- Orzel Nieborow
- Orzel Subkowy
- Olimpia Truskolasy
- Okecie Warsaw U19
- Orzel Zabkowice Slaskie
- Orkan Buczek
- Odra Wodzislaw U19
- Odra Scinawa
- Olimpia Elblag U19
- Odra Wodzislaw
- Olimpia Sztum
- Olimpia Lobzow
- Orzel Przeworsk
- Oskar Przysucha
- Odra Opole U19
- Orzel Kiedrzyn
- Orzel Myslenice
- Odra Miasteczko Slaskie
- Olimpia Warsaw
- Olimpia Elblag
- Ogniwo Sopot
- Orly Zielonka
- Orzel Pawlowice U19
- Orzel Prusice U19
- Obra Koscian
- Omega Kleszczow
- Orzel Ryczow
- Olimpia Olsztynek
- Orleta Kielce
- OKS Swit Skolwin
- Odra Bytom Odrzanski
- OKS Olsztyn
- Ostrovia Ostrow
- Orzel Wolka Niedzwiedzka
- Orleta Aleksandrow Kujawski
- Orzel Bialy Brzeziny Slaskie
- Orzel Rostarzewo
- Pogon Miechow
- Polonia Trzebnica
- Polonia Leszno
- Pniowek Pawlowice Slaskie
- Polonia Bielany Wroclawskie
- Polonia Jaszowice
- Podlasie Biala Podlaska
- Plomien Kuznica Marianowa
- Poland Women
- Pomorzanin Torun
- Poland Students Women
- Pogon 1945 Staszow
- Polonia Glubczyce
- Podlesianka Katowice
- Progres Krakow U19
- Poprad Muszyna
- Pogon Imielin
- Poland Beach Women
- Podlesianka Katowice U19
- Polonia Lidzbark
- Prokocim Krakow
- Poland Women U23
- Piast Gliwice U19
- Plomien Elk
- Pradniczanka Krakow
- Polonia Laziska Gorne
- Piastovia Piastow Women
- Polonia Sroda Wlkp Women
- Polonia-Stal Swidnica
- Pogon Skotniki
- PKS Victoria Zerzen
- Polonia Gdansk
- Pilica Nowe Miasto
- Polonia Bytom II
- Poland Women U20
- Perla Zlotoklos
- Praga Warsaw Women
- Polonia Warsaw II
- Piast Gliwice
- Poland VI
- Pradniczanka Krakow Women
- Polonia Bydgoszcz
- Praga Warszawa Women
- Poland U21
- Piast Nowa Ruda
- Progres Warsaw
- Pogon Grodzisk Mazowiecki
- Pogon Tczew Women
- Polonia Nysa
- Polonia Przemysl
- PTC Pabianice Women
- Poland University Women
- Pogon Kamyk
- Przemsza Siewierz
- Przyszlosc Wlochy
- Podlasie Biala Podlaska U19
- Podgorze Krakow Women
- Polonia-Stal Swidnica U19
- Polonia Sroda Slaska II
- Przeboj Wolbrom
- Pogon Szczecin Women
- Piast Nowy Belecin
- Pogon Lebork
- Podbeskidzie Bielsko Biala
- Partyzant Radoszyce
- Poroniec Poronin
- Pogon Szczecin
- Poland Women U19
- Polonia Ilowo
- Pniowek P Slaskie
- Piast Gliwice II
- Pomologia Proszkow U19
- Pogon Szczecin II
- Pelikan Lowicz
- Plomien Elk U19
- Pogon Zdunska Wola
- Pomezania Malbork
- Promnik Gonczyce
- Piast Zmigrod
- Polonia Sroda Wielkopolska
- Polonia 1908 Marcinki Kepno
- Prochowiczanka Prochowice
- Pcimianka Pcim
- Pogon Tczew II Women
- Pogon Ruda Slaska
- Podbeskidzie Bielsko Biala II
- Plomien Przystajn
- Podgorze Krakow
- Pradniczanka Krakow II
- Polonia Chodziez
- Polonia Bytom
- Przelecz Dukla
- Poland
- Partyzant Targowiska
- Parasol Wroclaw
- Piast Tuczempy
- Pogon Siedlce II
- Pilica Bialobrzegi
- Poland U19
- Poland U20
- PRO Warsaw
- Polonia Bytom U19
- Pogon Nowe Skalmierzyce
- Poland U18
- Polonia Warsaw U19
- Polonia Jaszowice U19
- Parasol Wroclaw U19
- Przyszlosc Ciochowice
- Podhale Nowy Targ
- Poland Beach Soccer
- Pogon Mogilno
- Pogon Szczecin U19
- Polonia Warsaw
- Poland U17
- Piast Przyrow
- Passovia Pass
- Promnik Laskarzew
- Polonia Jaksonow
- Podbeskidzie Bielsko-Biala U19
- Pomorzanin Serock
- Pomorzanin Gdynia
- Proszowianka Proszowice
- Pogon II Grodzisk Mazowiecki
- Poland Women U17
- Pogon Zdunska Wola Women
- Piast Karnin
- Powisle Dzierzgon
- Piast Zmigrod II
- RYSY Bukowina Women
- ROW Rybnik II U19
- Rys Laski II
- Rotuz Bronow
- Ruch Wysokie Mazowieckie
- RKS Grodziec
- RKS Radomsko
- Ruch Kozlow
- RKS Bor Regut
- Relax Radziwillow
- ROW Rybnik U19
- Ruch Radzionkow U19
- ROW Rybnik
- Radunia Stezyca
- Respekt Myślenice Women
- Rozwoj Katowice U19
- Radosc Warsaw
- Row Rybnik Women
- Ruch Chorzow
- Ruch Chorzow U19
- RKS Mazur
- Resovia Rzeszow II Women
- Resovia Rzeszow
- Rakow Czestochowa U19
- RKS Lech Rypin
- Rekord Bielsko-Biala Women
- Ruch Radzionkow II U19
- Rominta Goldap
- Resovia Rzeszow U19
- Radunia Stezyca II
- Ruch Chorzow II
- Ruch Chorzow U18
- Resovia Rzeszow Women
- Rakow II Czestochowa
- Rekord II Bielsko-Biala
- Rakow Czestochowa
- Ruch Zdzieszowice
- Ruch Radzionkow
- Rekord Bielsko-Biala U19
- Rozwoj Katowice
- Radomiak Radom
- Raba Dobczyce
- Radziszowianka Radziszow
- Rzadza Zalubice
- Ruch Wysokie Mazowiecki
- Rekord Bielsko-Biala
- Rasel Dygowo
- Sokol Aleksandrow
- Stal Stalowa Wola
- Supra Kwidzyn
- Stomil Olsztyn II
- Sandecja Nowy Sacz U19
- Sparta Katowice
- Sokol Marcinkowice
- Sparta Marki
- Start Zlakow Borowy
- Sokol Kleszczew
- Sparta Kazimierza Wielka
- Sparta Brodnica
- Stal Rzeszow U19
- Sztorm Gdansk Women
- SMS Tychy U19
- Siarka Tarnobrzeg
- Sokol Nisko
- Stomil Olsztyn
- Sarmata Warsaw
- Sokol Ostroda
- Slomniczanka Slomniki
- Szreniawa Koszyce
- STF Champion
- Sparta Sycewice
- Sleza Wroclaw
- SEMP Ursynow
- Sandecja Nowy Sacz
- Siodemka Legionovia Women
- Sokol Kleczew
- Sokol Kolbuszowa Dolna Women
- Start Lgota Wielka
- Sporting Lezno
- SKS Lagisza
- Start Dobrodzien
- Sparta Daleszyce Women
- SWD Wodzislaw Slaski Women
- Skalka Zabnica FC
- Skra Czestochowa Women
- Stal Rzeszow
- Sokol Sieniawa
- Skalnik Gracze
- Slask Wroclaw U18
- Stal Mielec U19
- Stal Mielec
- Start Otwock
- Slask Wroclaw II
- Start Pruszcz
- Slask Wroclaw
- Szczakowianka Jaworzno
- SKS Naprzod Lipiny
- Start Warlubie
- SKP Slupca
- Sparta Jazgarzew
- Stal Chelm Slaski
- Sparta Lubliniec
- Slask Wroclaw Women
- Swornica Czarnowasy
- Stomilanki Olsztyn Women
- Sparta Grebocice
- Start Sierakowice
- Slavia Ruda Slaska
- Slask Swietochlowice
- Stal Brzeg
- Slaskich Miast
- Sportowa Czworka Radom Women
- Swit Starozreby
- Skalki Stolec
- Spartakus Daleszyce
- Sokol Adamow
- Swit Nowy Dwór Mazowiecki
- Skra Czestochowa
- Sleza Wroclaw U19
- Sokol Kocmyrzow
- Stal Krasnik
- SKP Victoria Warszawa
- Start Namyslow U19
- Strzelcy Kraków
- Stolem Gniewino
- Siarka Tarnobrzeg U19
- Swit Warsaw
- Stomil Olsztyn U19
- Salos Szczecin U19
- Star Starachowice U19
- Sokol Zabrzeg
- Stal Zabrze
- Stradomka Skrzydlna
- Sokol Budki Piaseckie
- Stomil Olsztyn Women
- Swilczanka Swilcza
- Stal Lancut
- Sportis KKP Bydgoszcz Women
- Swit Szczecin
- Skawinka Skawina
- Start Krasnystaw
- Swidniczanka Swidnik
- Star Starachowice
- Strazak Mikolow
- Sokol Serock
- Sosnowianka Stanislaw Dolny
- Slask Wroclaw U19
- Stoczniowiec Plock
- Start Brzeziny
- Szombierki Bytom
- Slask Wroclaw II Women
- SRS Zamienie
- TPS Celtic Reda
- TKP Elana Torun U19
- Targowianka Targowisko
- Trojka Staszowka Women
- Tomasovia Tomaszów
- TS Wegrzce
- Tarchalanka Tarchaly Wielkie
- Tecza Biskupiec
- Termalica BB Nieciecza
- Tarnovia Tarnowo Podgorne
- Tarnovia Tarnow Women
- Targowek Warszawa
- TS Polonia Poznan Women
- Tarnovia Tarnow
- Tarnovia Tarnowo
- Termalica BB Nieciecza Reserves
- Termalica BB Nieciecza II
- Tur Bielsk Podlaski
- TKKF Checz Gdynia Women
- Tempo Paniowki
- Tluchowia Tluchowo
- Tecza Jankow
- Turbacz Mszana Dolna
- Termy Uniejow
- Tur Jaktorow
- Tomasovia Tomaszow U19
- Unia Solec Kujawski
- UKS Talent Warszawa
- UKS Oltarzew
- UKS Tarczyn
- UWKS Legia Warszawa
- UKS Maksymilian Cisiec
- Uks Josieniec Radostowice
- Unia Janikowo
- Unia Redziny
- Unia Dabrowa Gornicza
- Unia Strzybnica
- UKS Biale Orly
- UKS Loczki Wyszkow Women
- UKS SMS Lodz Women
- UKS SMS Lodz II Women
- Unia Oswiecim
- UKS SMS Lodz U19
- UKS SMS Lodz III Women
- Ursus Warsawa
- UKS Talent Warsaw
- Unia Wabrzezno
- UKS Gol Czestochowa Women
- UKS SMS II Lodz Women
- Ursus Warsaw U19
- ULKS Grom Prace Male
- UKS Bzura Ozorkow
- Unia Warszawa U19
- Unia Warszawa
- UKS Szopienice
- UKP Zielona Gora U19
- UKS Staszkowka Jelna Women
- UD Rotena
- Unia Swierklaniec
- Ursus Warsaw
- UKS Zatoka 95 Puck
- Unia Swarzedz
- Ursus Warsaw II
- Unia Skierniewice
- Unia Turza Slaska
- UKS Academy Kielczow U19
- Unia Krapkowice
- UKS Walka Kosow
- Unia Ksiazenice
- Unia Kalety
- Unia Tarnow
- US Castanet
- Unia Hrubieszow
- UKS Lady
- Vineta Wolin
- Victoria Czestochowa
- Victoria Sulejowek 2
- Victoria Ostrzeszow U19
- Victoria Swiebodzice
- Victoria Rabien
- Victoria Sulejowek
- Victoria Skarszew
- Victoria Wrzesnia
- Victoria Ostrzeszow
- Victoria Sulejowek II
- Wolania Wola Rzedzinska
- Wierna Malogoszcz
- Wicher Domaslaw
- Warta Gorzow
- Warta Poznan
- Wroclaw Women
- WKRA Pomiechowek
- Wisla Plock II
- Warta Poznan U19
- Warta Zawiercie
- Warta Dzialoszyn
- Widok Skierniewice
- Wisla Krakow
- Watra Bialka Tatrzanska
- Wisla Plock
- Wicher Kobyłka
- WKRA Zuromin
- Wilga Garwolin
- Wisla Krakow U18
- WKS Wierzbice
- WKS Rzasnik
- Wisla Drzencinow
- Wisla Plock Women
- WKS Tempo Bialka
- WIWA Goszcz
- WKS 1957 Wielun
- Warta Gorzow Wielkopolski Women
- Wanda NH Krakow Women
- Wierchy Rabka
- WDA Swiecie
- Warta Gorzow U19
- Widok Women
- Widzew Lodz
- Wloclawek Women
- Wlokniarz Zelow
- Widzew Lodz U19
- WDA Lipusz
- Wlokniarz Pabianice
- Wieczysta Krakow II
- Wigry Suwalki
- Wisla Krakow U19
- Wicher Sadowne
- Wloclavia Wloclawek
- Wieczysta Krakow
- Wisla Tczew
- Widok Lublin Women
- Wisloka Debica
- WSS Wisla
- Wiara Lecha Poznan
- Wisla Krakow II
- Wislanie Jaskowice
- Wisla Sandomierz
- Welna Skoki
- Wierzyca Pelplin
- Widzew Lodz II
- Wislok Czarna
- Wojcieszyce Szklarska Poreba II
- Warta Gorzów Wielkopolski
- Wisla Plock U19
- Wks Wielun
- Warta Sieradz
- Zaglebie Lublin
- Zachodniopomorski
- Zaglebie Sosnowiec
- Zlomex Branice
- ZKS Kluczevia
- Znicz Pruszkow U19
- Zaglebiak Dabrowa Gornicza
- Zaglebie Lubin XI
- Zaglebie Lubin
- Zamlynie Radom Women
- Zabkovia Zabki Women
- Zaglebie Lubin Youth
- Zatoka Braniewo
- Zaglebie Lubin U18
- Znicz II Pruszków
- Zjednoczeni Pudliszki
- Zaglebie Lubin Women
- Zabkovia Zabki
- ZKS Olimpia Zambrow
- Zaglebie Sosnowiec U19
- Zagorzanka Zagorze
- Zawisza Rzgow
- Zenit Miedzyborz
- Znicz Klobuck U19
- Znick Pruszkow
- Znicz Biala Piska
- Zawisza Bydgoszcz
- Zaglebie Lubin II
- Zaglebie Lubin U19
- Zawisza Bydgoszcz U19
- Zodiak Sucha
- Znicz Pruszków
- Zalesianka Zalesie
- Zryw Wygoda
- Zawisa Bydgoszcz